FINÁLNÍ ÚPRAVA NEHTŮ

UV lak hybridní (GELLAK) Nová éra laků!

Lak, který se nanese na přírodní nehet, ale přitom vydrží až tři týdny? Dříve možná sen, dnes je to realita! Revoluční novinka, která doslova boří hranice mezi gelem a lakem. S Gel-laky přichází letos na světový trh hned několik dalších významných firem. Součástí produktů je hybridní materiál budoucnosti, který slibuje neuvěřitelné možnosti.

  • - Lak na přírodní nehty – vydrží až tři týdny
  • - U slabých a tenkých nehtů – pomáhá jejich zpevnění
  • - U tvrdých a křehkých nehtů - dodá pružnost
  • - Vhodné i pro úpravu nehtů na nohou

P-SHINE

Přírodní technika úpravy nehtů. Do zapilovaných nehtů se vmasíruje pasta z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky a poté se zaleští pudrem. Tato přírodní technika podporuje prokrvení a růst nehtů a dále je posiluje a obohacuje o vitamíny potřebné pro jejich zdravý růst. Díky této péči se nehty nelámou, netřepí, pěkně se lesknou a vypadají upraveně. Pro dosažení požadovaného efektu ozdravení nehtů a udržení jejich dobrého stavu je vhodné tuto metodu aplikovat opakovaně po 14 až 28 dnech. Je vhodná i pro muže, poněvadž nehty po jejím provedení působí velice decentním dojmem.

FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Všeobecně známá a velmi oblíbená úprava nehtů, která je stále v popředí. Lze takto upravit i nehty na nohou. Vysoce kvalitní UV Gel, který používám, zabraňuje vzniku mykóz (plísně) na nehtu.

LAKOVÁNÍ

Z velké škály výběru laků, při konečné úpravě nehtů jak při manikúře, tak pedikúře, si vybere každý, dle svého vkusu. Je možné v konečné úpravě použít kalcium, nebo vitamínový průhledný povrch, který hlavně upřednostňují muži.