MANIKÚRA

Upravené ruce – to je obvykle první dojem, který zanecháváme při podání ruky. Dnešní hektická stále více se globalizující společnost vyžaduje být krásný, svěží působit mladistvým dojmem, přičemž nedílnou a velice viditelnou součástí tohoto imaga jsou upravené nehty. Stále více službu manikúry vyhle- dávají i muži. Manikúra zahrnuje změkčení, zatlačení nebo odstranění kůžičky, úpravu nehtu, případně provedení peelingu, nanesení olejíčku a krému na ruce. Vlastní provedení je indivi- duálně přizpůsobeno tomu, zda se jedná o ženu či muže a fyzickému stavu nehtů.

Před započetím každé jednotlivé procedury je provedena desinfekce rukou. Obsloužen bude jen zákazník se zdravými nehty, v opačném případě podle doporučení lékaře.

P-SHINE

Přírodní technika úpravy nehtů. Do zapilovaných nehtů se vmasíruje pasta z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky a poté se zaleští pudrem. Tato přírodní technika podporuje prokrvení a růst nehtů a dále je posiluje a obohacuje o vitamíny potřebné pro jejich zdravý růst. Díky této péči se nehty nelámou, netřepí, pěkně se lesknou a vypadají upraveně. Pro dosažení požadovaného efektu ozdravení nehtů a udržení jejich dobrého stavu je vhodné tuto metodu aplikovat opakovaně po 14 až 28 dnech. Je vhodná i pro muže, poněvadž nehty po jejím provedení působí velice decentním dojmem.

Nehty je také možné nalakovat dle přání zákazníka.